Sběr papíru

Chválím všechny žáky naší třídy, že se zapojily do sběru papíru. Každý z nich se snažil přinést alespoň malou trošku papíru. Velké poděkování patří také rodičům, kteří své děti podpořili a pomohli jim. Naše třída se umístila na krásném 2. místě z celé školy. Byli mezi námi i vítězové v jednotlivcích. Petr Kopuletý získal 2.místo a Jan Karmazín se umístil na 9. místě. Oba dostali věcnou odměnu. Celá třída si pak spravedlivě rozdělila velký jahodový dort. Tak a teď znovu do práce. Čekají nás byliny. Všude kvetou, rostou a dozrávají./hluchavka, sedmikráska, kopřiva, bříza, pomerančová kůra /. Sbírejte, trhejte a sušte.

Ještě jednou mňam!!

Mňam